پروتئین سویا هیدرولیز شده

پروتئین سویا هیدرولیز شده غنی از آمینو‌اسیدهای ضروری و پپتیدهایی با وزن مولکولی پایین است. این پروتئین هیدرولیز شده گیاهی در ساخت محصولات مراقبت از پوست و مو به کار می‌رود، و جایگزین مناسبی برای پروتئین‌های هیدرولیز شده حیوانی می‌باشد. 
 عملکرد: بیوپپتیدهای حاصل از هیدرولیز سویا منجر به تغذیه، ترمیم و آبرسانی و نرم کنندگی پوست و مو می‌شوند. همچنین با آبرسانی و کاهش خشکی پوست سر به ایجاد بستری سالم جهت رویش موها کمک می‌کند.  
 این محصول با افتخار برای اولین بار توسط شرکت رادین زیست فناور با بهره‌گیری از علم روز در کشور عزیزمان ایران تولید می‌شود. فراورده تولید شده در بسته‌بندی گالن‌های 10 لیتری به فروش می‌رسد. 
روش تولید: پروتئین سویا هیدرولیز شده طی هضم آنزیمی از پروتئین سویا بدست می‌آید. پس از میکروفیلتراسیون، محصول نهایی فوق خالص در فرمولاسیون انواع محصولات مراقبت از مو و پوست کاربرد خواهد داشت. 
مشخصات محصول: محصول فوق ترکیبی از قطعات پپتیدی به طول 1 الی 5 کیلودالتون می‌باشد. در آب، اتانل و سایر حلال‌های قطبی محلول است. 
کاربردها: ساخت انواع محصولات با کیفیت پوست و مو از جمله: کرم‌ها و لوسیون‌های پوستی، کرم‌های آرایشی، شامپو و نرم‌کننده‌های مو (مخصوص موهای خشک)، محصولات بهداشتی مراقبت کودکان. 

..
Clear, yellow liquidAppearance
Characteristic, mildOdor
5±6%pH direct 25°C
0-2%Ash
2.4-3.5 %Nitrogen
MIN 15%Total protein
MIN 17%DM
1,000-5,000 DaMolecular weight:

Physical And Chemical Properties

ثبت سفارش و دریافت مشاوره